Spoštovani starši, otroci, učenci,

obvestili smo vas, da bosta zaradi epidemije šola in vrtec od 16. 3. 2020 do nadaljnjega zaprta.

ponedeljek 23. 3. 2020 bomo na OŠ Kuzma za učence organizirali pouk na daljavo v skladu z urnikom posameznega oddelka.

Učitelji pripravljajo gradivo z navodili za delo, ki ga bodo učenci opravljali/reševali doma. Gradivo boste prejemali na elektronske naslove staršev oziroma učencev, zato bodite pozorni na prihajajočo pošto. Kar bodo učenci doma naredili, bodo učiteljem posredovali v preglede. Ko se bo ponovno začel pouk, bomo najprej preverili in utrdili in šele nato ocenili oz. vsebino priključili novi učni snovi, ki jo bodo v nadaljevanju ocenjevali.

Učenci, redno izpolnjujte svoje šolske obveznosti. Izkoristite ta čas za branje, ponavljanje, utrjevanje … To vam bo koristilo, ko se vrnemo nazaj v šolske klopi, da boste lahko nadaljevali z nadgradnjo snovi.  Če boste potrebovali dodatne informacije ali pomoč, se od 8. do 13. ure obrnite na učitelje preko e-naslovov, iz katerih so vam posredovali zadolžitve.
Želimo, da bi se zdravi čim prej vrnili v šolske klopi!

Vodstvo in kolektiv Osnovne šole Kuzma