Spoštovani starši in učenci!

Počitnice se iztekajo in pred nami je novo šolsko leto 2019/20 ter s tem pričetek pouka.

Prvi šolski dan v tem šolskem letu je ponedeljek, 2. 9. 2019.

• Učenci in starši 1. razreda se zberejo v učilnici prvega razreda, ob 10.00 uri.
  • Vsi ostali učenci (od 2.–9. razreda) pa pričnejo prvi šolski dan ob 8.00 uri, v jedilnici OŠ Kuzma.

Ta dan šolski avtobusi vozijo po ustaljenem voznem redu. Odvoz domov bo ob 12.30 uri.

Vsi učenci na prvi šolski dan prinesejo s seboj šolske copate, šolske torbe, peresnico in beležko, prevzeli bodo učbenike in jih odnesli domov.

Prav tako bo pouk potekal po urniku, pri pouku bodo učenci dobili uvodne informacije za vsak predmet.

Organizirano bo podaljšano bivanje za učence.

Ta dan kosila ni.

Obveščamo vas tudi, da bodo avtobusi v tem šolskem letu vozili po ustaljenem voznem redu.

Upamo, da ste med počitnicami počeli zanimive stvari, se imeli lepo in se odpočili.

Želimo Vam, da prijetno preživite še zadnje dni počitnic ter uspešen začetek in celotno šolsko leto 2019/20.

Kolektiv OŠ Kuzma